SLAM

Zastanawiasz się co to za firma, już szybko ci tłumaczę. Jesteśmy wiodącym producentem odzieży żeglarskiej. Powstaliśmy w 1979 roku. Dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie w tej branży. Naszym największym celem jest zwiększenie komfortu żeglarzy na wodzie jak i na lądzie. Produkujemy najbardziej innowacyjną odzież na każde warunki pogodowe. Jest ona lekka, oddychająca i hydrofobowa.

Co to oznacza? To proste jest odporna na działanie wody dzięki temu możesz w niej pływać nawet w najcięższych warunkach. Nasze tkaniny poddawane są próbie na terenach podbiegunowych północnych jak i południowych. Zastosowane niestandardowe rozwiązania odpowiadają na nietypowe potrzeby naszych klientów. Dzięki odpowiednim technologiom oferujemy rozwiązania szyte na miarę, które dopasowane są do różnych wymagań.

Ubieramy najlepszych min: Volvo Ocean Race, drużyna GROUPAMA 4 i Franco Cammas oraz naszych rodzimych zawodników Patryk Zbroja Yacht Racing Team.

Zastanawiasz się czy warto? Warto bo SLAM to marka nie tylko znana wśród żeglarzy , ale również wśród aktywnych – zastosowane technologie oraz styl w jakim odzież jest wykonana nie zostawia wątpliwości.  Jesteśmy mając na celu ukazanie profesjonalizmu i jakości produktów, które mamy w ofercie!  Czy sport czy wieczór tylko SLAM !!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sklep slam.com.pl wykorzystuje pliki cookies. Sposób wykorzystania plików cookies jest opisany w naszej polityce prywatności.